Kategorie Filtry

Wyświetlanie wszystkich wyników: 8

Produktów na stronę:

 • Biodegradowalne Patyczki Higieniczne Do Uszu - Wykonane z Bambusa i Certyfikowanej Bawełny Organicznej, 100 szt., Hydrophil
  5.79   
  Produkt dostępny
 • Organ(Y) Płatki Kosmetyczno - Oczyszczające 70szt.
  10.49   
  Produkt dostępny
 • Papier Toaletowy Econatural 10, 100% Celuloza, 10 Rolek, Lucart Professional
  13.49   
  Produkt dostępny
 • Papier Toaletowy Econatural 4, 100% Celuloza, 4 Rolki, Lucart Professional
  12.49   
  Produkt dostępny
 • -10%Płatki Kosmetyczne 70 szt - Gron Balance
  7.82   
  Produkt dostępny
 • Płatki Kosmetyczne, Okrągłe 80szt. Bio
  6.79   
  Produkt dostępny
 • Platki Kosmetyczne, Owalne 40szt. Bio
  7.79   
  Produkt dostępny
 • Organ(Y) Patyczki Kosmetyczne 200szt.
  13.39   
  Produkt niedostępny
Pokaż Filtry

Wyświetlanie wszystkich wyników: 8

Produktów na stronę:

Jakie artykuły higieniczne warto mieć w swoim domu?

Zastanawiasz się, jakie artykuły higieniczne ekologiczne koniecznie powinny znaleźć się w Twojej łazience? Jest kilka produktów, na które warto zwrócić uwagę. Wśród kobiet dużą popularnością cieszą się ekologiczne waciki kosmetyczne, które bardzo często wykorzystywane są do zmywania makijażu, a co więcej do dokładnego oczyszczania skóry twarzy. Kolejne są patyczki higieniczne, dzięki którym dokładnie i delikatnie można wyczyścić uszy. Wykonane są one z bambusa oraz bawełny organicznej, co sprawia, że są w pełni ekologiczne. W domu potrzebne są naturalne artykuły higieniczne, takie jak papier toaletowy. Używany jest on do najintymniejszych części ciała, dlatego warto wybrać taki, który jest pozbawiony chemicznych dodatków.

Jak i gdzie kupić najlepsze artykuły higieniczne bio?

Chcesz wiedzieć, gdzie możesz znaleźć najlepsze artykuły higieniczne ekologiczne? W takim razie zapoznaj się z naszą ofertą. Supermarket bio family to miejsce, gdzie każdy jest w stanie znaleźć, to czego potrzebuje do zadbania o swoje zdrowie w zgodzie z naturą. Mamy tanie artykuły higieniczne bio, które stworzone są ze składników pochodzenia naturalnego. Mamy sklepy stacjonarne, które umieszczone są na terenie Warszawy, Wrocławia i Poznania. Dbamy o wygodę każdego naszego klienta, dlatego do dyspozycji mamy również sklep online, w którym można zrobić zakupy bez wychodzenia z domu. Artykuły higieniczne, tak jak inne kosmetyki ekologiczne dostępne są w atrakcyjnych cenach i pochodzą od cenionych producentów, do których można mieć zaufanie.