Twój Koszyk

BioFamily Poznań Cytadela

Sklep Bio Family Poznań – ul. Ku Cytadeli 2

Poznań Stare Miasto
ul. Ku Cytadeli 2
61-719 Poznań
Czynny: 24/7

Bio Family Poznań Ku Cytadeli to świetnie zaopatrzony market w centrum Poznania. Kupisz tu świeże, smaczne produkty ekologiczne od najlepszych producentów żywności ekologicznej. Tworząc zaopatrzenie, skupiamy się na najwyższej jakości i przystępnej cenie, bo każdy zasługuje na to, by jeść zdrowo. Ekologiczny market Poznań Cytadela codziennie oferuje certyfikowane bio owoce i warzywa, najlepsze kasze, wartościowe makarony, mięso i ryby pozbawione hormonów, antybiotyków, a także nabiał powstały na bazie tradycyjnej receptury.

Nie masz czasu ugotować obiadu, a dbasz o to, co je Twoja rodzina? Nasz sklep ze zdrową żywnością posiada w ofercie gotowe dania dla dorosłych, a także dla tych najmłodszych smakoszy. Wszystkie posiłki zostały przygotowane z najwyższą starannością i dbałością o szczegóły. Są bezpieczne i możesz je serwować bez wyrzutów sumienia.

Sklep ze zdrową żywnością przy poznańskiej Cytadeli to także szeroki wybór kosmetyków oraz tzw. chemii gospodarczej. Dostarczaj swojemu organizmowi to, co najlepsze od środka, ale również od zewnątrz. Wybieraj szampony, balsamy, kremy z naturalnym składem, a mieszkanie sprzątaj produktami bezpiecznymi dla skóry i dróg oddechowych. Odwiedzaj nasz market bio w godzinach otwarcia lub 24/h z aplikacją mobilną, która wpuści Cię do środka o dowolnej porze dnia i nocy.