Twój Koszyk

BioFamily Warszawa Wola

Sklep Bio Family Warszawa – ul. Karolkowa 28

Warszawa Wola
ul. Karolkowa 28
01-207 Warszawa
Czynny: 24/7

Bio Family Warszawa Wola to sklep, w którym znajdziesz ekologiczne, precyzyjnie wyselekcjonowane produkty spożywcze. Dzięki nim zadbasz o swoją dietę i wprowadzisz do jadłospisu zdrowe posiłki. Nasz sklep ze zdrową żywnością posiada bogatą ofertę ekologicznych owoców i warzyw, półproduktów z prostym składem, a także pełnych wartościowych składników dań gotowych.

Sklep ze zdrową i ekologiczną żywnością w warszawskiej dzielnicy Wola to miejsce dla osób, które odżywiają się świadomie. Nasze produkty posiadają Certyfikat żywności ekologicznej, są pozbawione konserwantów, pestycydów, hormonów i antybiotyków. Zadbaj o siebie i swoich bliskich, serwując każdego dnia smaczne i zdrowe dania z najlepszych składników.

Odwiedzając Bio Family, możesz mieć pewność, że kupujesz to, co najlepsze, a jednocześnie nie przepłacasz. Ekologiczne produkty wcale nie muszą być drogie. To jeden z mitów, który obalamy z czystą przyjemnością. Kolejnym jest ten, według którego gotowe dania kupne są pełne chemii. U nas dostaniesz posiłki dla całej rodziny. Sprawdź, jak proste są ich składy!

Ekologiczny market na warszawskiej woli to nie tylko artykuły spożywcze, ale również bezpieczne środki czystości i bio kosmetyk z naturalnym składem bez parabenów, SLS i innych składników, które powodują alergii. Pielęgnuj swoje ciało i dbaj o dom bez silnych detergentów czy szkodliwych substancji.